skip to Main Content
+90 212 225 62 26 info@revalua.com

Otel yatırımları ciddi bütçe çalışmaları gerektirir. Otel fizibilitesi bu bütçe çalışmalarının en önemli dayanaklarındandır. Yatırımın boyutundan bağımsız olarak otel fizibilite raporu hazırlamak yatırımcının muhtemel beklentilerini test etmeyi sağlar. Otel fizibilite raporları yatırımının finansal olarak yapılabilirliğini sorgulamak için hazırlanmaktadır. Yatırımcıların ve yatırıma hazırlanan tüm paydaşlar, otel fizibilitesi raporları ile yatırım kararını test etme imkanı kazanırlar.

Revalua’nın otel fizibilite raporları; otel yöentim danışmanları, gayrimenkul değerleme uzmanları ve finans uzmanlarının işbirliği ile hazırlanmaktadır. Bu uzmanların katkılarıyla Otel Fizibilite Raporları geniş bir kapsama ve detaylı bilgi seti içermektedir. Revalua’nın otel genel müdürleri, Türkiye’de SPK tarafından verilen Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Lisansına sahip gayrimenkul profesyonelleri, Türkiye’deki akreditasyonlara ek olarak konuya özgü uluslararası akreditasyonlara sahip gayrimenkul profesyonelleri ve mali müşavirlerden oluşan geniş otel değerleme ekibi yüksek standarlarda fizibilite raporlarının garantisini oluşturmaktadır.

Otel Fizibilitesi alanında çalışan uzmanlarımız ve danışmanlarımız:

  • Piyasa tecrübesine sahip uzmanlardır.
  • Geçmişte otelcilik ve otel yöneticiliği yapmıştır.
  • Uluslararası kabul edilen rapor standardına hakimdir.
  • Turizm, iktisat, işletme eğitimi almıştır.

Bu hizmetle ilgili sorularınız mı var?

Şirket değerleme hakkında gerek raporlama gerekse raporlama süreci ve sunum hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizi arayın. Sizi tüm süreçler hakkında bilgilendirmek isteriz. Profesyonel olarak alacağınız bu hizmet için sizi bilgilendirmeye hazırız.

Danışma için direk telefonumuz:

+90 212 225 62 26
Back To Top
×Close search
Ara