skip to Main Content
0212 225 62 26 info@revalua.com

Otel yatırımlarının öncesinde ciddi bütçe çalışmaları yapılır. Otel fizibilitesi bu bütçe çalışmalarının en önemli dayanaklarındandır. Yatırımın büyüklüğü ya da küçüklüğü otel fizibilite raporu almamayı gerektirmemektedir. Otel fizibilite raporları yatırımın doğruluğunu sorgulamak için hazırlanmaktadır. Yatırımcıların ve yatırıma hazırlanan tüm paydaşlar, otel fizibilitesi raporları ile  yatırım kararını almaktadır.

Revalua’nın otel fizibilite raporları; otel danışmanları, gayrimenkul değerleme uzmanları ve muhasebecileri ile birlikte hazırlanmaktadır. Bu, Otel Fizibilite Raporları kapsamlı ve detaylı olarak sunulmaktadır. Revalua otel uzmanları ve otel fizibilite uzmanları geniş bir kadrodan oluşmaktadır. Bu uzmanlar; otel genel müdürleri, Türkiye’de SPK tarafından verilen Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Lisansına sahip gayrimenkul profesyonelleri, Türkiye’deki akreditasyonlara ek olarak konuya özgü uluslararası akreditasyonlara sahip gayrimenkul profesyonelleri ve mali müşavirlerden oluşabilmektedir.

Otel Fizibilitesi alanında çalışan uzmanlarımız ve danışmanlarımız:

  • Piyasa tecrübesine sahip uzmanlardır.
  • Geçmişte otelcilik ve otel yöneticiliği yapmıştır.
  • Uluslararası kabul edilen rapor standardına hakimdir.
  • Turizm, iktisat, işletme eğitimi almıştır.

Bu hizmetle ilgili sorularınız mı var?

Şirket değerleme hakkında gerek raporlama gerekse raporlama süreci ve sunum hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizi arayın. Sizi tüm süreçler hakkında bilgilendirmek isteriz. Profesyonel olarak alacağınız bu hizmet için sizi bilgilendirmeye hazırız.

Danışma için direk telefonumuz: 0212 2256226

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back To Top