skip to Main Content
0212 225 62 26 info@revalua.com

Makine Parkı Değerlemesi & Makine Değerleme veya bir başka deyişle Makine Ekspertizi kapsamında; fabrika içerisinde bulunan tüm üretim bantlarının değerlemesi (ekspertizi) olacağı gibi; bir atölye, imalathane veya üretim tesisi içerisinde bir veya birden fazla makinenin değelermesi ve raporlamasını da yapmaktayız. Makine Mühendisi ve Makine Bilirkişiliği alanında çalışmış ve çalışan uzmanlardan oluşan deneyimli makine mühendisleri ile makine değerleme hizmeti sunuyoruz.

Makine Değerleme (makine ekspertizi) ve raporlaması Türkiye için yeni büyümekte olan ve daha önceleri sigorta eksperleri tarafından sunulan bir hizmetti. Değerleme alanından Türkiye’nin almış olduğu yol, ekonomik değişiklikler ve yasal düzenlemeler makine değerleme alanında da oldukça profesyonel bir hizmet sunumunu sağlamaya başladı. Makine Değerleme Uzmanlarımızın hazırladığı raporlar, mahkemeler, hakem kurulları, bankalar, sigorta şirketleri, kamu ve özel kurumların kabul ettiği standart ve kapsamdadır.

  • Piyasa tecrübesine sahip makine değerleme uzmanları
  • Sıfır ve ikinci el makine satışı yapan firmalar ile ilişkiler sayesinde güncel satışların takibi
  • Uluslararası makine satışı yapan şirketler ile güncel piyasanın takibi
  • Uluslararası kabul edilen rapor standardı

Bu hizmetle ilgili sorularınız mı var?

Şirket değerleme hakkında gerek raporlama gerekse raporlama süreci ve sunum hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizi arayın. Sizi tüm süreçler hakkında bilgilendirmek isteriz. Profesyonel olarak alacağınız bu hizmet için sizi bilgilendirmeye hazırız.

Danışma için direk telefonumuz: 0212 2256226

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back To Top