skip to Main Content
+90 212 225 62 26 info@revalua.com

Makine Parkı Değerlemesi & Makine Değerleme veya bir başka deyişle Makine Ekspertizi kapsamında; bir fabrika içerisinde bulunan tüm üretim bantlarının değerlemesi (ekspertizi), atölye, imalathane veya üretim tesisi içerisinde bir veya birden fazla makinenin değerlemesi ve raporlamasını da yapmaktayız. Makine Mühendisi ve Makine Bilirkişiliği alanında çalışan uzmanlardan oluşan deneyimli makine mühendisleri ile makine değerleme hizmeti sunuyoruz.

Makine Değerleme (makine ekspertizi) ve raporlaması ülkemizde büyümekte olan ve daha önceleri kısmen sigorta eksperleri tarafından sunulan bir hizmetti. Değerleme alanından Türkiye’nin almış olduğu yol, ekonomik değişiklikler ve yasal düzenlemeler makine değerleme alanında da oldukça profesyonel bir hizmet sunumuna imkan sağlamaktadır. Makine Değerleme Uzmanlarımızın hazırladığı raporlar, mahkemeler, hakem kurulları, bankalar, sigorta şirketleri, kamu ve özel kurumların kabul ettiği kapsam ve standartları içermektedir.

  • Piyasa tecrübesine sahip makine değerleme uzmanları
  • Sıfır ve ikinci el makine satışı yapan firmalar ile yakın ilişkiler sayesinde güncel satışların takibi
  • Uluslararası makine satışı yapan şirketler ile güncel piyasanın takibi
  • Uluslararası kabul edilen rapor standardı

Bu hizmetle ilgili sorularınız mı var?

Şirket değerleme hakkında gerek raporlama gerekse raporlama süreci ve sunum hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizi arayın. Sizi tüm süreçler hakkında bilgilendirmek isteriz. Profesyonel olarak alacağınız bu hizmet için sizi bilgilendirmeye hazırız.

Danışma için direk telefonumuz:

+90 212 225 62 26
Back To Top
×Close search
Ara