skip to Main Content
0212 225 62 26 info@revalua.com
Şirket Değerleme

“Tüm profesyonel hizmetleri bu sayfada görebilirsiniz.”

Revalua’nın değerleme, pazar araştırması ve fizibilite alanında tercih ettiği uzmanlar sektöründe hem saha hem de mesleki deneyime sahiptir.

Şirket Değerini Artırmak Maksimize Etmek

Değerleme; makineden gemiye ve gayrimenkule, gayrimenkulden de otele uzanan değerleme hizmetlerinde sunduğumuz değerleme hizmetlerinde gerek yerel gerekse uluslararası sertifikasyonlar ile standartlar gözetilmektedir. Revalua’nın sunduğu değerleme hizmetinde aldığınız rapor uluslararası platformda kabul edilebilir niteliktedir. Raporlarımız tüm dillerde sunulabilmektedir.

Fizibilite; Türkiye için henüz yatırımcı duyarlılığı henüz gelişmekte olan bu alanda, Revalua’nın fizibilite raporları sayesinde yatırımınız öncesinde belki de yatırımınızın ‘binde biri’ bir bedelle yatırımınızı güvence altına almanız mümkün olabilir. Revalua uzmanları size yatırım alanınızla ilgili tüm ihtiyaçlarınızı detaylı bir raporun yanısıra bir sunum ile de sunabilmektedir.

  • Uluslararası standart.
  • Yerel ve uluslararası sertifikasyon.
  • Mesleki tecrübeye sahip uzmanlar.
  • Detaylı rapor ve hatta sunum.
Size Özel

İhtiyaçlarınıza özel tasarlanmış içerikte; detaylara sahip anlaşılır, açık ve şeffaf raporlama.

Detaylı

Sunulacak kurum ve kişilerin görmeyi bekleyeceği tüm detayları içermek üzere tasarlanmış rapor içeriği.

Tanınan

Yerel veya uluslarası kurumlar tarafından kabul edilen sertifikasyona sahip ve standartlarda rapor ve içeriği.

Her Dilde

Yurtiçi ve yurtdışında; yabancı yatırımcı kurum ve kişilere sunulmak üzere 21 dilde hazırlanabilen raporlar.

Şeffaf Raporlama

Revalua’nın raporlama standartları tüm raporlarında şeffaf, hesap verebilir ve anlaşılır olmayı gerektirir.

Mesleki Tecrübe

Uzmanlarımız, raporlama ve araştırma yaptıkları alanlarda hem teorik bilgiye hem de piyasa bilgisine sahiptir. Bu sayede Revalua uzmanlarının çalışmaları, piyasa verilerini yansıtabilmektedir.

Teklif ya da bilgi almak için
aşağıdaki formu doldurabilirsiniz!

Tüm Hizmetlerimiz
Şirket Değerleme

Varlık, pazar ve gelir yaklaşımları kullanılarak şirketin değerinin tespit edilmesidir. Bu değer, şirketin finansman kullanımı sırasında da kullanılmaktadır.

Marka Değerleme

Uluslararası kabul görmüş metotlar ile Türkiye standartları ile bir markanın, kurumdan bağımsız değerinin tespit edilmesidir. Alım/satım ve finansmanda kullanılmaktadır.

Yatırım Fizibilite

Düşünülen yatırım için piyasadaki fırsatların, muhtemel tehdit/tehlikelerin araştırılması yapılacak yatırımın muhtemel kazanımlarının ortaya konulmasıdır.

Pazar Araştırması

İş planı öncesi ve sırasında hedef pazarın ve müşterilerin incelenmesidir. Rakiplerden ayrılmak, doğru stratejik yatırım ve piyasada zaman kazanmak için yapılmaktadır.

Gemi Değerleme

Bağımsız ve tarafsız bakış açısı, uluslararası metotlar ile denenip test edilmiş yöntemlerle gemiler ile tüm yüzen tesislerin piyasa değerinin tespit edilmesidir.

Makine Değerleme

Makinelerin, makine parklarının ve iş makinelerinin piyasa değerinin tespit edilmesidir. Finansman kullanımı ve muhasebe defter değerlerinin düzeltilmesinde kullanılır.

Otel Fizibilite

Otel yatırımları öncesinde arz, talep ve rakip analizleri ile yatırımcılara, karar vericilere ve finans kuruluşlarına kar/zarar projeksiyonlarının raporlanmasıdır.

Otel Değerleme

Otelin değerinin, şirket değerlemesi bakışı ve kabul görmüş metotlarla raporlanmasıdır. Potansiyel alıcılar, yatırımcılar ve finans kuruluşlarında kullanılmaktadır.

Gayrimenkul Değerleme

Gayrimenkul ve buna bağlı hakların (intifa, üst hakkı) değerinin tespitidir. Bağımsız raporlama; finansal işlemler, miras, alım satım süreçlerinde kullanılmaktadır

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Hazırlamış olduğunuz detaylı çalışma ve titiz rapor için teşekkür ederiz. Bu çalışmanız Bağımsız Denetim raporları kapsamında kullanılmış olup, Bağımsız Denetim Firması’nın da işini oldukça kolaylaştırmıştır. Hazırlamış olduğunuz raporu finansman kuruluşları ile yaptığımız görüşmelerde de kullanmayı planlıyoruz. Her yıl yeniden gözden geçirme için yapacağınız katkıları da bekliyor olacağız. Saygılarımızla.

Mustafa B. ,Finans Birimi

Otel değerleme raporunuzda sunduğunuz detaylı finansal tablolar ve bize satış ve rekabette de yardımcı olacak. Mevcut piyasa ve rakip araştırmasının yanısıra ileriye dönük potansiyel için yaptığınız pazar araştırmaları verileri için de teşekkür ederiz.

Ali Ş., Müdür Yardımcısı

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back To Top