skip to Main Content
+90 212 225 62 26 info@revalua.com

Fabrika değerleme hizmeti kapsamında, fabrika binasının ve fabrika yapısını destekleyici tüm imalatların değerlemesi (ekspertizi) yapılmakta ve raporlanmaktadır. İstendiği taktirde fabrika değerlemesi hizmetine ‘Makine Parkı ve Makine Değerlemesi’ hizmeti de dahil edilerek ‘Komple Fabrika Değerleme’ (Komple Tesis Değerlemesi) hizmeti alınabilmektedir. Bu komple hizmet ile hem üretim bantları ve tüm makine ve taşıtların değerlemesi yapılırken yanısıra tüm fabrika binaları ve ek imalatların (bekçi kulübesi, fabrika duvarları, peyzaj, zemin döşeme vb) değerlemesi de gerçekleştirilmektedir.

Fabrika değerleme kapsamında İnşaat Mühendisleri, Mimarlar, Şehir Plancıları, Harita Mühendisleri ile Gayrimenkul Değerleme Uzmanları mesleki tecrübeleri ve uluslararası standartlarda değerleme hizmeti sunmakta ve raporlamaktadır.  Değerleme uzmanları tarafından sunulan bu raporlar; mahkemeler, hakem kurulları, bankalar, sigorta şirketleri ve kamu ve özel kurumların kabul ettiği standart ve kapsamdadır.

  • Piyasa tecrübesine sahip  değerleme uzmanları
  • Fabrika imalatı yapan firmalar ile ilişkiler sayesinde güncel imalat ve yapı maliyetlerinin takibi
  • Uluslararası kabul edilen rapor standardı

Bu hizmetle ilgili sorularınız mı var?

Şirket değerleme hakkında gerek raporlama gerekse raporlama süreci ve sunum hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizi arayın. Sizi tüm süreçler hakkında bilgilendirmek isteriz. Profesyonel olarak alacağınız bu hizmet için sizi bilgilendirmeye hazırız.

Danışma için direk telefonumuz:

+90 212 225 62 26
Back To Top
×Close search
Ara