skip to Main Content
0212 225 62 26 info@revalua.com

Revalua otel ve turizm yatırımları bölümü tarafından hazırlanan kapsamlı otel değerleme raporları, Türkiye’de ve yurtdışında bulunan banka ve yatırım bankalarının turizm finansman bölümleri tarafından kabul edilmektedir.

Otel değerleme raporlar,ı; turizm tesislerinin alınması, satılması ve  kiralanması, otel yatırımının kredi teminatına konu olması veya otel muhasebe kayıtlarındaki resmi defter kayıtlarının güncellenmesi için hazırlanmaktadır. Turistik tesisler otel ekspertiz çalışmaları (otel değerlemesi), gayrimenkul değerleme çalışmalarından ayrılmaktadır. Raporlarda, otel danışmanları, gayrimenkul değerleme uzmanları ve muhasebecileri ile birlikte hazırlamış oldukları kapsamlı ve detaylı “Otel Değerleme Raporu” ile hesap verebilir değerleme raporları sunmayı garanti etmektedir.

Revalua, rapolarda, otel ekspertiz hizmetlerinde uluslararası değerleme standartlarına ve otel ekspertiz hizmetlerine uygun olarak İndirgenmiş Nakit Akımı (DCF-Discounted Cash Flow) methodu ile Gelir Yaklaşımı Yöntemini kullanmaktadır. Otel değerleme raporlarında UDS – Uluslararası Değerleme Standartlarına (IVS – International Valuation Standards) bağlı kalınmaktadır.

Otel Değerlemesi alanında çalışan uzmanlarımız ve danışmanlarımız:

  • Piyasa tecrübesine sahip uzmanlardır.
  • Geçmişte otelcilik ve otel yöneticiliği yapmıştır.
  • Uluslararası kabul edilen rapor standardına hakimdir.
  • Turizm, iktisat, işletme eğitimi almıştır.

Bu hizmetle ilgili sorularınız mı var?

Şirket değerleme hakkında gerek raporlama gerekse raporlama süreci ve sunum hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizi arayın. Sizi tüm süreçler hakkında bilgilendirmek isteriz. Profesyonel olarak alacağınız bu hizmet için sizi bilgilendirmeye hazırız.

Danışma için direk telefonumuz: 0212 2256226

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back To Top